Co oferujemy Nasze usługi

Filmowanie, zdjęcia oraz produkcja filmowa.

Filmowanie, zdjęcia oraz produkcja filmowa.


Filmowanie z drona / Ujęcia z powietrza. Zdjęcia z drona / fotografia lotnicza
Wykorzystanie zaawansowanej technologicznie platformy latającej sprawia, że wykonywane przez nas ujęcia/filmy z drona oraz fotografia lotnicza pod względem oczekiwań może zostać użyta w różnych produkcjach – również telewizyjnych. Nasz octocopter z ośmioma potężnymi silnikami unosi w powietrzu kamerę o masie do 3 kg. Mając na uwadze bezpieczeństwo i profesjonalizm operator drona skupia się wyłącznie na bezpiecznym locie a operator gibala z kamerą filmuje lub fotografuje. Zapewniamy wysoki standard ujęć z drona w rozdzielczości 4K 3840 x 2160 px oraz zdjęcia lotnicze 5968 x 3352 px 350 dpi. Posiadamy świadectwo kwalifikacji UVAO oraz ubezpieczenie OC. Nasz sprzęt jest na bieżąco serwisowany. Dla mniej wymagających zleceń posiadamy sprzęt kompaktowy typu quadrocopter Phantom 3 Profesional. W celu zadowolenia naszych klientów nie ograniczamy się do filmowania i fotografowania z drona gdyż materiał filmowy wykorzystany do produkcji wideo byłby monotonny. Mając na celu kompleksowość usług posiadamy profesjonalny sprzęt naziemny typu: gimbal, steadicam, slider, kran kamerowy oraz urządzenia autorskie. Z uwagi na fakt różnych zleceń świadczonych dla Państwa do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy zarówno proste ujęcia i zdjęcia, jak i kompleksowe produkcje filmowe.

Produkcja filmowa. Filmy promocyjne, reklamy, eventy, dokumenty i inne.
W naszym obiektywie skupiamy się na przekazaniu pozytywnego wizerunku. Dążąc do perfekcji przedstawiamy piękno otaczającego krajobrazu z powietrza. Człowieka - jego emocje oraz detale otaczające filmujemy i fotografujemy z ziemi.
W produkcjach filmowych eksperymentujemy z formą i treścią unikając monotonnych scen. Indywidualne podejście do zlecenia wraz z naszym doświadczeniem zapewnia dostosowanie przekazu do odbiorcy, nie jest on również sztampowy. To wszystko realizujemy przy pomocy profesjonalnych narzędzi do rejestracji obrazu i dźwięku. Naszą ofertę kierujemy do klientów instytucjonalnych i prywatnych. Wykonamy dla Państwa film z zaślubin, instruktarzowy, promocyjny, reklamę, teledysk, relację z eventu aż po dokument włącznie. Napiszemy scenariusz i zrealizujemy go wg Państwa wymagań. Zajmiemy się również projektami nietypowymi.