Co oferujemy Nasze usługi

Inspekcje, raporty termowizyjne.

Inspekcje, raporty termowizyjne.

Inspekcje wideo oraz fotograficzne.
Posiadany sprzęt w naszej firmie umożliwia inspekcje wideo oraz fotograficzną wysokiej jakości dzięki bardzo dobrej stabilizacji gimbala przy wysokich parametrach kamery podwieszonej pod dronem. Inspekcja wideo z drona pozwala na rejestrację materiału 4 K 3840 x 2160 px przy matrycy wielkości 1 cala. Inspekcja fotograficzna z drona realizowana jest w rozmiarze zdjęć 5968 x 3352 px 350 dpi. Połączenie bardzo dobrej stabilizacji gimbala i kamery daje możliwość wykorzystania 18 krotnego zoomu optycznego. Zastosowanie pełnego zoomu optycznego istotne jest przy inspekcjach miejsc trudno dostępnych i niebezpiecznych do których dron nie może się zbliżyć.

Inspekcje termowizyjne. Raporty termowizyjne.
Wykorzystując kamerę termowizyjną podwieszoną pod dronem wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Dzięki temu rozwiązaniu możemy poszerzyć wykorzystanie kamery termowizyjnej. Oferujemy Państwu usługi filmów i zdjęć termograficznych zarówno z powietrza, jak i z ziemi. Wykonane przez nas termogramy poddane są analizie i opracowywane są dla Państwa w postaci raportu termograficznego. Przedmiotowy raport wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami np. dla budownictwa norma: PN-EN 13187:2001. Oferujemy Państwu raport podstawowy oraz rozszerzony z zaleceniami biegłych rzeczoznawców różnych dziedzin. Używane przez nas kamery termowizyjne posiadają aktualny certyfikat kalibracji. Przykłady zastosowań kamery termowizyjnej podwieszonej pod dronem to wysokie budynki, dachy, sieci ciepłownicze, kominy, zbiorniki przemysłowe, linie wysokiego napięcia fotovoltogalwanika, poszukiwania ludzi lub zwierząt, lokalizacji źródeł pożaru w gęstej mgle czy dymie, archeologia, rolnictwo. Do termowizji z drona używamy kamery o rozdzielczości 640 x 512 pikseli, czułości 50mK (0.05°C) oraz precyzji pomiaru ±2% lub ±2°C. Jest obecnie najbardziej zaawansowaną kamerą do użytku cywilnego. Zakres świadczonych przez nas usług kamerą termowizyjną nie ogranicza się tylko do zdjęć z powietrza. Wykonujemy zdjęcia termograficzne niskich budynków, rozdzielni elektrycznych, maszyn i urządzeń oraz stosujemy kamerę w weterynarii przy diagnostyce obszarów zapalnych zwierząt gospodarskich oraz ich kontroli.
P.s. tutaj pojawią się zdjęcia z inspekcji obiektów oraz zdjęcia termowizyjne i pierwsza strona raportu termowizyjnego jako próbka.