Pracujemy na Nasz sprzęt

Nasze produkcje realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Z uwagi na fakt ciągłej modernizacji aby sprostać Państwa oczekiwaniom przedstawiamy podstawowy sprzęt:

Realizacja obrazu:
Do rejestracji obrazu posiadamy kamery i aparaty o matrycy 1 cala - pełnoklatkowe na miarę dużego ekranu. Nagrywamy video w rozdzielczości 4K 3840 x 2160 px oraz wykonujemy zdjęcia w rozmiarze 5968 x 3352 px 350 dpi.

Realizacja dźwięku:
Do rejestracji dźwięku używamy wysokiej jakości mikrofonów kierunkowych oraz bezprzewodowych. Mikrofon kierunkowy wyposażony jest w system antywstrząsowy redukujący szumy oraz regulacje podbicia głosu.

Ruchy kamer, drony.
Do filmowania z powietrza używamy drona ośmioramiennego - DJI S1000 plus. Dla mniej wymagających zleceń używamy quadrocoptera DJI Phantom III Professional oraz DJI Mavic Pro. Stabilizację kamer w powietrzu i na ziemi zapewniają gimbale 3 osiowe. Ponadto aby ujęcia były dynamiczne stosujemy: slider, kran kamerowy oraz rozwiązania autorskie dostosowane do potrzeb zlecenia.

Transmisja na żywo. Streaming.
Transmisję obrazu z powietrza realizujemy w jakości Full HD. Możemy przesyłać obraz do odbiornika za pomocą kabli HDMI oraz SDI. Zastosowanie wyjścia SDI pozwala nam w łatwy sposób przekazać obraz do wozu transmisyjnego. Równocześnie posiadamy drugi system transmisji bezprzewodowej z ziemi w jakości Full HD. Odróżnia się on od pierwszego brakiem wyjścia SDI.

Termowizja
Używamy kamery o rozdzielczości 640 x 512 pikseli, czułości 50mK (0.05°C) oraz precyzji pomiaru ±2% lub ±2°C. Jest obecnie najbardziej zaawansowaną kamerą do użytku cywilnego, którą można wykorzystać do pomiarów z drona.